ESIET SVEICINĀTI MŪSU MĀJAS LAPĀ

VetLine Medical SIA ir Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi. Savas darbības laikā uzņēmums Latvijas tirgū pārstāvējis franču veterināro medikamentu un papildbarību ražotāju Vetoquinol S.A. un no 2008. gada arī itāļu suņu un kaķu barības ražotāju Farmina Pet Foods. Attīstoties uzņēmumam un pieaugot klientu lokam, esam izveidojuši sadarbību arī ar citiem veterināro medikamentu, ar suņu un kaķu papildbarību ražotāju VetaPro, barību un zoopreču ražotājiem, tādiem kā Agraplan Farmaca BV, MPM Preces Limited Ltd, Biozoo S/N, Aigostar, Crocci SPA un citiem.

Mūsu misija ir palielināt savu vērtību un palīdzēt klientiem palielināt savu. Dienu no dienas viesojamies pie saviem klientiem, lai runātu ar viņiem un izzinātu viņu problēmas un vajadzības. Ņemot vērā mūsu esošo un potenciālo klientu nepieciešamības, izvēlamies jaunus piegādātājus un sadarbības partnerus. Iepazīstot un izprotot klientu vēlmes un vajadzības, mēs piedāvājam vispiemērotākos risinājumus, ietaupot klientu laiku un padarot viņu ikdienu vieglāku un patīkamāku.

Mūsu mērķis ir piedāvāt veterinārārstiem tikai augstas kvalitātes veterināros medikamentus un citas dzīvniekiem paredzētas preces. Tāpēc regulāri sniedzam informāciju par jauniem produktiem gan esošajiem gan potenciālajiem klientiem, kā arī piedalāmies ikgadējā veterinārajā konferencē, zoopreču izstādēs un organizējam izglītojošus seminārus veterinārārstiem.

Mūsu galvenā vērtība ir mūsu klienti – gan tie, kas ir ar mums kopš pirmās VetLine Medical SIA dibināšanas dienas, gan tie, kas mūsu klientu lokā ienākuši nesen. VetLine Medical SIA darbinieki ir mūsu otrā vērtība. Ar savām zināšanām, profesionalitāti un personīgo attieksmi pret katru klientu viņi vairo un stiprina mūsu pirmo un galveno vērtību- mūsu klientus.

Mūsu stratēģija ir augsta darba kvalitāte. To nodrošina mūsu darbinieku nemitīgā zināšanu papildināšana, sekojot jaunākajām izmaiņām likumdošanā un meklējot klientiem visizdevīgākos risinājumus. Mēs esam par ilgtermiņa attiecībām ar saviem klientiem, tāpēc klienta vēlmes un vajadzības mūsu darbā ir primāras.

Būsim priecīgi redzēt katru savu esošo un potenciālo klientu savā birojā, ērti piebraucamā vietā
Stūraiņu ielā 1A, Rumbulā!

 

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?