Rx Zyme

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Spēcīga un daudzpusīga enzīmu formula.

Rx Zyme ir visdaudzpusīgākais enzīmu preparāts, kurš jebkad ticis ieviests veterinārajā nozarē. Rx Zyme satur patentētu, spēcīgas iedarbības gremošanas fermentu maisījumu kombinācijā ar īpaši atlasītām barības vielām un ārstniecības augiem, kas paredzēti, gremošanas funkciju, barības vielu sašķelšanas un uzsūkšanās veicināšanai. Papildbarība nodrošina normālu olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu sagremošanu. Rx Zyme sastāvā ir ārstniecības augi, kuru mērķis ir samazināt zarnu caurlaidību un uzlabot gremošanas trakta ekoloģiju un imūnsistēmu. Rx Zyme satur brīvās formas aminoskābi taurīnu, kas ir lielisks papildinājums mājas pagatavotām diētām. Jo īpaši taurīns ieteicams kaķiem. Rx Zyme formula ir labs ārstēšanas programmas papildinājums pacientiem ar zarnu iekaisumu, hronisku caureju, atopiju un daudzām citām hroniskām gremošanas trakta slimībām.

1 mērkarote (1/4 tējkarotes) satur: Patentēts enzīmu maisījums 58mg, Amilāze 4000DU, Proteāze 4,5 10000HUT, Alfa-galaktozidāze 50GalU, Fitāze 5FTU, Lipāze 100FIP, Lisozīms (no olu baltuma) 2000MCG, Celulāze 100CU, Lecitīna granulas 450mg, L-Glutamīns 450mg, Fruktooligosaharīdi (FOS) 175mg, L – Taurīns 100mg, Lapegles arabikogalaktāns 175mg, Kanēļa pūderis 100mg.

120g

Kaķi un maza auguma suņi: 1 mērkarote (¼ tējkarotes) katrā ēšanas reizē; suņi smagāki par 7kg: 1 mērkarote (¼ tējkarotes) pie katras maltītes, vai kā rekomendējis veterinārārsts.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?