Rx Amino B-Plex 120ml

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Šķidrā papildbarība suņiem un kaķiem pie B grupas vitamīnu trūkumā, novājinātiem un slimiem dzīvniekiem.

Amino B-Plex nodrošina ar B grupas vitamīniem, ūdeni saturošām aknu frakcijām, neaizvietojamajām aminoskābēm dzīvniekus, kas ir novājināti, ar samazinātu ēstgribu, pēc operācijām un hroniskām saslimšanām. Šķidrums ir ļoti garšīgs un viegli lietojamā formā mazajiem dzīvniekiem. Formula ir izstrādāta izmantojot zinātniskos principus, lai uzlabotu dzīvotspēju tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešams vielmaiņas atbalsts.

Aktīvās sastāvdaļas 30ml:Patentēts aminoskābju maisījums (ietverts: lizīns, metionīns, fenilalanīns, taurīns, treonīns, arginīns, leicīns, izoleicīns, valīns, glutamīns un histidīns) 100mg, Niacīnamīds 75mg, Pantotenskābe (kalcija pantotenāts) 75mg, Spirulina 50mg, Kālijs (kālija hlorīds) 50mg, Vitamīns B1 (tiamīna HCl) 15mg, Vitamīns B2 (riboflavīna 5-fosfāts) 15mg, Vitamīns B6 (piridoksīna HCl) 15mg, Dzelzs (no ūdens saturošām aknu frakcijām) 840mcg, Vitamīns B12 (cianokobalamīns) 30mcg. Neaktīvās sastāvdaļas: Fruktoze, dabīgie aromatizētāji, kālija sorbāts, ūdens, ksantāna sveķi.

120ml

Lietošana: Līdz 2.3kg 0.5ml divas reizes dienā; No 2.3 – 9kg 1 – 1.5ml divas reizes dienā; Virs 11kg 2 – 3ml divas reizes dienā. Veterinārārsts var ieteikt citu devu. Piesardzība: Nelietot grūsniem vai vaislas dzīvniekiem, jo nav pārbaudīta iedarbība. Ja dzīvnieka veselības stāvoklis pasliktinās un neuzlabojās pārtraukt produkta lietošanu un konsultēties ar veterinārārstu. Ieteicams griezties pie veterinārārsta un veikt dzīvnieka klīnisko izmeklēšanu pirms produkta lietošanas.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?