URINO DOG N30

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Papildbarība suņiem, dabīgs urīnpūšļa atbalsts. Saglabā normālu urīnceļu darbību.

Papildbarība suņiem, dabīgs urīnpūšļa atbalsts. Saglabā normālu urīnceļu darbību.

Dzērveņu ekstrakts (Vaccinum macrocarpon) satur proantocianidīnus, kas ir spēcīgi dabiski antioksidanti, kas iegūti no Ziemeļamerikas dzērvenēm. Palīdz samazināt dažu baktēriju spēju pievienoties urīnpūšļa gļotādai.

Glikozamīna sulfāts ir glikozamīna atvasinājums, kas iegūts no vēžveidīgo eksoskeleta un stimulē glikozaminoglikāna (GAG) sintēzi, kas aizsargā jutīgo urotēliju un novērš baktēriju sasaistīšanos ar urotēlija šūnām.

D-mannoze ir dabiski sastopams vienkāršais cukurs, kas šķiet droša, praktiska alternatīva E. coli un citu ar to saistīto baktēriju (Staphylococcus, Streptococcus, Proteus, Klebsiella spp.) izraisītu UTI ārstēšanai. Urīnpūšļa odere sastāv no polisaharīda molekulām. Pirkstiem līdzīgas projekcijas uz E. coli baktēriju šūnu virsmas pielīp šīm molekulām, izraisot infekciju. D-mannozes klātbūtnē, vēlams, pievienojiet D-Manozes molekulām, veidojot kompleksu, kas tiek izvadīts ar nākamo iztukšošanu.

1 tablete satur: dzērveņu ekstrakts 200mg; glikozamīna sulfāts 150mg; D-mannoze 100mg; dekstroze, kukurūzas ciete, magnija stearāts, žāvētas jēra aknas 2%.

 

30 tabletes

1 tablete dienā uz 10 kg ķermeņa svara, vai pēc veterinārārsta ieteikuma. Dodiet tik ilgi, cik tas tiek uzskatīts par nepieciešamu vai pēc veterinārārsta ieteikuma. Pārliecinieties, ka jūsu mājdzīvniekam vienmēr ir pieejams tīrs dzeramais ūdens.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?