Rx Essentials for Cats

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Rx Essentials ir augstas kvalitātes papildbarība pulvera formā ar patīkamu garšu. Satur plašu kaķiem ikdienā nozīmīgu vitamīnu un  minerālvielu daudzumu, kā arī spirulīnu (zili – zaļā aļģe), brūnaļģes, piena dadzi un taurīnu. Pulveri ir viegli lietot kopā ar mitro vai sauso barību. Šīs formulas ir ideālas piedevas mājās pagatavotas barības bagātināšanai.

Rx Essentials satur plašu suņiem un kaķiem ikdienā nozīmīgu vitamīnu un bioloģiski helatētu minerālvielu daudzumu, kā arī spirulīnu (zili – zaļā aļģe), brūnaļģes, piena dadzi un taurīnu. Pulveri ir viegli lietot kopā ar mitro vai sauso barību. Šīs formulas ir ideālas piedevas mājās pagatavotas barības bagātināšanai. Rx Essentials ir augstas kvalitātes papildbarība pulvera formā ar patīkamu garšu. Produkts pagatavots uz sojas bāzes un nesatur rafinēto cukuru vai mākslīgos garšas bagātinātājus.

Sastāvs: ½ tējkarote satur: Vitamīns A (palmitāta veidā) 250 SV, Spirulīna (zili-zaļā aļģe) 25mg, Piena dadzis 10mg, L-taurīns (farmaceitiskas pakāpes aminoskābe) 50mg, Kalcijs (citrāts) 25mg, Vitamīns C (askorbīnskābe) 20mg, L-Metionīns (farmaceitiskas pakāpes aminoskābe) 5mg, GLA (gammalinolēnskābe) 5mg, Pantotēnskābe (kalcija pantotenāts) 5mg, Vitamīns D (kalciferols) 50IU, Vitamīns E (d-alfa tokoferola sukcināts) 5IU, Vitamīns B-1 (tiamīns) 2mg, Vitamīns B-2 (riboflavīns) 2mg, Niacinamīds 2mg, Vitamīns B-6 (piridoksīns) 2mg, Kālijs (citrāts) 0.25mg, Brūnaļģes (dabīgs joda avots) 0.025mg, Folskābe 0.002mg, Vitamīns B-12 (ciankobalmīns)0.002mg, Biotīns 0.002mg, PABA 1mg, Magnijs (citrāts) 1mg, Cinks (pikolināts) 1mg, Selēns (selēna metionīns) 0.001mg.

113g

½ tējkarote reizi dienā pievienojot barībai, vai pēc veterinārārsta rekomendācijām. Pulveri drīkst sajaukt ar sauso vai mitro barību.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?