Sale!

BEZO STOP Pasta 60ml

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Bezo -Stop pasta kaķiem, kas ir  paredzēta, lai novērstu matu kamolu veidošanos.

Bezo-Stop ir pasta, kas veidota uz eļļas bāzes. Tā pārklāj kuņģi un gremošanas/kuņģa-zarnu traktu ar taukainu slāni, kur svešķermeņi var radīt obstrukciju. Tā kā Bezo-Stop īpašības palīdz uzturēt veselīgu gremošanas traktu, nosprostojumiem nevajadzētu parādīties. Ir ieteicams lietot garspalvaino kaķu šķirnēm (persiešu) un kaķiem, kas tiek turēti telpās, kuriem nav pieejamas rupjas šķiedras (zāle), lai izraisītu vemšanu un dabiski izvadītu apmatojumu. Bezo-Stop lieto, lai ieeļļotu gremošanas traktu un saglabātu tā kustību.

Sastāvs: sojas eļļa*, dekstroze, ūdens, glicerīns, oligofruktozes sīrups, liellopu želatīns, hidrolizēts dzīvnieku proteīns (vista un tītara gaļa), propilēnglikols.

Sastāvs: sojas eļļa*, dekstroze, ūdens, glicerīns, oligofruktozes sīrups, liellopu želatīns, hidrolizēts dzīvnieku proteīns (vista un tītara gaļa), propilēnglikols. Emulģējošie un stabilizējošie līdzekļi: polioksietilēna (20)-sorbitāna monooleāts (E 433).

* BEZ-ĢMO – sojas eļļa tiek ražota no ģenētiski nemodificētiem organismiem.

60ml

Kaķiem ar noslieci uz kamolu veidošanos: 2 ml dienā.

Profilaksei: 1 ml dienā.

To var ievadīt tieši mutē vai sajaukt ar mājdzīvnieku barību. Izcila garša, kas atvieglo tā uzņemšanu.

Lai ievadītu pareizo produkta daudzumu, izmantojiet parocīgo riteni uz šļirces virzuļa. Pagrieziet riteni, līdz tas atrodas pa labi no skaitļa, kas apzīmē vēlamo ievadāmo daudzumu (skatiet tālāk redzamo diagrammu, kurā parādīta pareizā un nepareizā pozīcija 10 ml).

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?