ROKAS PUTEKĻSŪCĒJS AIG 70W

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Aigostar pārnēsājams bezvadu rokas putekļusūcējs.

Šis bezvadu rokas putekļsūcējs ir aprīkots ar spēcīgu sūkšanas jaudu un spēcīgu motoru, lai jūs varētu noņemt netīrumus.

Tas palīdz viegli notīrīt: smiltis, pārtikas pārpalikumus, ūdens traipus, netīrumus uz automašīnas sēdekļa vai mājas dīvāna.

Ērta uzlāde, izmantojot USB un liela akumulatora ietilpība: USB tipa C uzlāde padara rokas putekļsūcēju viegli pieejamu visiem portiem, un tam ir ātrāka uzlādes tehnoloģija nekā parasti. Jūs varat uzlādēt putekļu sūcēju automašīnā vai mājās, izmantojot USB portu. Lielais 2200 mAh nodrošina efektīvu ikdienas tīrīšanu. Piemērots daudziem gadījumiem: komplektā ir 4-in-1 spraugas uzgaļi.

Putekļu sūcējam ir lieliska sūkšanas jauda ar HEPA filtrēšanu un efektīvas tīrīšanas laikā tas rada mazāk nekā 78 dB trokšņa līmeni. Filtra daļas ir noņemamas un mazgājamas cikliskai lietošanai, kas padara jūsu dzīvi ērtāku. Ergonomiska konstrukcija: šī mini putekļsūcēja kompaktais korpuss padara to ērti pārnēsāšanu, kur vien tas ir nepieciešams. Tā vieglā forma ļauj tīrīt ilgāk, nenogurdinot rokas.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?