N&D DOG QUINOA LAMB WEIGHT MANAGEMENT 285G

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Sabalansēta un pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem suņiem, kas ieteicama pārmērīga ķermeņa svara samazināšanai.

Sabalansēta un pilnvērtīga diētiskā barība pieaugušiem suņiem, kas ieteicama pārmērīga ķermeņa svara samazināšanai.

Sastāvs: jēra ribiņas un plecs (40%), hidrolizēts zivs proteīns, kvinoja sēklas ekstrahētas (5%), zivju eļļa, brokoļi, sparģeļi, fruktooligosaharīdi, ceļtekas sēklas un sēnalas, hondroitīna sulfāts, glikozamīns, vitamīni, minerālvielas.

Piedevas uz kg – Uzturfizioloģiskās piedevas: vitamīns A 4000IU; vitamīns D3 400IU; vitamīns E 130mg; holīna hlorīds 400mg; cinks (metionīna hidroksianaloga cinka helāts): 36mg; mangāns (metionīna hidroksianaloga mangāna helāts): 6.8mg; dzelzs [glicīna hidrāta dzelzs (II) helāts]: 16.8mg; varš (metionīna hidroksianaloga vara helāts): 2.9mg; selēns (inaktivēts, ar selēnu bagātināts raugs): 0.00242mg; DL-metionīns, tehniski tīrs 1000mg; taurīns 500mg; L-karnitīns 100mg.

Analītiskie komponenti: mitrums 75.00%; kopproteīns 11.50%; koptauki 3.00%; kopšķiedras 2.20%; koppelni 3.30%.

285g.

Ievērot dienas devu, kas norādīta tabulā uz iepakojuma. Dienas devas ir indikatīvas un tās nepieciešams individuāli pielāgot, lai sasniegtu pareizo ķermeņa svaru. Dienas deva var mainīties atkarībā no šķirnes, apkārtējās vides, fiziskās slodzes, dzīvnieka temperamenta un ķermeņa kondīcijas. Devu var sadalīt divās vai vairākās ēdienreizēs. Sākotnēji ieteicams sajaukt N&D ar iepriekš lietoto barību. Ieteicamais ilgums: Līdz sasniegta ķermeņa mērķmasa un pēc tam, ja tas nepieciešams ķermeņa mērķmasas saglabāšanai. Vienmēr jābūt pieejamam ūdenim. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 48h laikā.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?