Applaws Cat Chicken Lamb 7.5kg

Pieslēdzies, lai redzētu cenu

Sabalansēta kompleksā barība kaķiem. Nesatur graudaugus. 80% vistas un jēra gaļa. 20% dārzeņi un dabīgie ekstrakti. Dabīgi hipoalerģiska, satur prebiotikas un probiotikas.

Sabalansēta kompleksā barība kaķiem. Nesatur graudaugus. 80% vistas un jēra gaļa. 20% dārzeņi un dabīgie ekstrakti. Dabīgi hipoalerģiska, satur prebiotikas un probiotikas.

Sastāvs: dehidratēta vistas gaļa (48%), dehidratēta jēra gaļa (20%), dehidratēti kartupeļi, malta vistas gaļa (12%), biešu mīkstums, vistas buljons, laša eļļa, vitamīni un minerālvielas, olu pulveris, celulozes šķiedras (0,03%), nātrija hlorīds, kalcija karbonāts, brūnaļģes/jūras zāles, dzērvenes, DL-metionīns, kālija hlorīds, Jukas ekstrakts, citrusaugu ekstrakts, rozmarīna ekstrakts.

Uzturfizioloģiskās piedevas: 1kg satur: Vitamīni: vitamīns A (retinila acetāts) 27 850 IU/kg, vitamīna D3 (holekalciferols) 1200 IU/kg, vitamīns E (alfa-tokoferola acetāts) 615 IU/kg. Mikroelementi: cinks no cinka sulfāta monohidrāta 135mg/kg, dzelzs no dzelzs sulfāta monohidrāta 80mg/kg, varš no vara sulfāta pentahidrāta 48mg/kg, mangāns no mangāna sulfāta monohidrāta 38mg/kg, jods no bezūdens kalcija jodāta 1.5mg/kg, selēns no nātrija selenīta 0.13mg/kg.

Tehnoloģiskās piedevas: E1705 enterococcus faecium celnelle 68 (SF68;NCIMB 10415) 1000000000 cfu, palīglīdzeklis, kas nostabilizē un atjauno kaķu zarnu mikrofloru. Dabīgie antioksidanti, tokoferola un rozmarīna ekstraktu maisījums.

Analītiskais sastāvs (%): proteīns 37, eļļas un tauki 17, pelni 10.9, Omega 6 3.3, kalcijs 2.7, šķiedrvielas 2.5, fosfors 1.6, Omega3 1.0.

Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un konservantus. Satur dabīgu taurīna avotu.

7.5kg

Skatīt lietošanas norādījumus uz iepakojuma. Lietošanas norādījumiem ir rekomendējošs raksturs, deva jāpielāgo kaķa vecumam, svaram un aktivitātei, kā arī jāņem vērā tas vai kaķis tiek barots ar mitro barību. Aizvietojiet iepriekš lietoto barību ar Applaws pakāpeniski. Kā minimums 10 dienas sajauciet Applaws ar iepriekš lietoto barību, pirmajā dienā izbarojiet pavisam nelielu jaunās barības daudzumu un pakāpeniski palieliniet to līdz ir notikusi pilnīga pāreja uz Applaws. Katrs Applaws barības gabaliņš var svērt vairāk nekā iepriekš lietotās barības gabaliņš, tāpēc uzmanieties no dzīvnieka pārbarošanas. Ja dzīvnieks tiek regulāri barots ar mitro barību, samaziniet izbarotās sausās barības daudzumu, lai izvairītos no liekā svara pieauguma.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?