Suramox 50%

 31.26

Suramox  показан для профилактики и лечения бактериальных инфекций.

Vistām: Escherichia coli (kas jutīga pret amoksicilīnu) izraisītas elpceļu infekcijas grupveida profilaksei, kad slimība jau konstatēta.

Cūkām: Pret amoksicilīnu jutīgu grampozitīvu un gramnegatīvu baktēriju izraisītu infekciju ārstēšanai.

Aktīvā viela: Amoksicilīns 500mg. Palīgvielas: licīna nātrija sāls un nātrija karbonāts (2:1), koloidāls bezūdens silīcijs, vanilīns, nātrija heksametafosfāts.

500 g

Cūkām: 20 mg amoksicilīna (trihidrāta veidā) uz kg dzīvsvara dienā (t.i., 400 mg preparāta Suramox 50 % O.S.P. Pig uz 10 kg dzīvsvara dienā), lietojot 5 dienas pēc kārtas perorāli, kopā ar dzeramo ūdeni. Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt iepakojumu. Pēc preparāta atšķaidīšanas ar nelielu daudzumu ūdens iegūtais šķīdums jāsajauc ar dzeramo ūdeni. Ja vien iespējams, lietotājam, izmantojot atbilstoši kalibrētus svarus, nepieciešamais preparāta daudzums pēc iespējas precīzāk jānosver.

Vistām: Lietošanas veids ir perorāla ievadīšana. 20 mg amoksicilīna (trihidrāta veidā) uz kg dzīvsvara dienā kopā ar dzeramo ūdeni (t.i., 400 mg preparāta Suramox 50 % O.S.P. Poultry uz 10 kg dzīvsvara dienā), lietojot 5 dienas pēc kārtas. Nepieciešamo preparāta daudzumu pēc iespējas precīzāk jānosver, izmantojot atbilstoši kalibrētus svarus. Preparāts jāatšķaida ar nelielu daudzumu ūdens, lai iegūtu izejas šķīdumu, kuru pēc tam izšķīdina dzeramā ūdens tvertnē. Atslēdziet ūdens padevi tvertnei, līdz izlietots viss zāles saturošais šķidrums. Šāds atšķaidīšanas process ļauj iegūt homogēnāku gala šķīdumu. Koncentrēto šķīdumu var pagatavot arī ar ūdens dozatora palīdzību.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?