Glucortin-20

 2.48

Водный раствор для парентерального применения. Дексаметазон является глюкокортикостероидом с сильным антифлогистическим, антиаллергическим и глюконеогенетическим действием.

Deksametazonu var lietot, kad ir indicēti parenterāli dodami kortikosteroīdi ar vidēju darbības ilgumu. Var lietot kā pretiekaisuma un alerģiju mazinošu līdzekli liellopiem, cūkām, kazām, suņiem un kaķiem, kā arī, lai ārstētu primāro ketozi liellopiem. Liellopiem var lietot dzemdību ierosināšanai. Deksametazons ir piemērots aceton anēmijas, alerģiju, artrīta, bursīta, šoka un tendovaginīta ārstēšanai.

Aktīvā viela: 1 ml šķīduma injekcijām satur 2 mg deksametazona bāzi (kā nātrija fosfātu). Palīgvielas: Nātrija metabisulfīts, Trinātrija citrāts, Dinātrija edentāts, Benzilalkohols, Polietilēnglikols – 400.

50ml

Intramuskulārām, intravenozām injekcijām. Deksametazona lietošanas terapija, tā pat kā jebkura cita kortikosteroīdu terapija jānosaka individuāli, ņemot vērā slimības smaguma pakāpi, steroīdu lietošanas ilgumu un dzīvnieka steroīdu panešanas slieksni. Ieteicamās devas ārstējot iekaisuma procesus un alerģiskas reakcijas: Liellopi: 5.0–15.0mg (2.5-7.5ml) dienā. Ja nepieciešams devu var atkārtot. Teļi, aitas, kazas un cūkas: 2.0-5.0 mg (1-2.5 ml) dienā. Ja nepieciešams devu var atkārtot. Suņi: 0.5-1.0 mg (0.25-0.5 ml) dienā. Injekciju var atkārtot ik pēc 24 stundām 3-5 dienas vai vadoties pēc slimības stāvokļa. Kaķi: 0.125-0.5 mg (0.06-0.25 ml) dienā. Injekciju var atkārtot ik pēc 24 stundām 3-5 dienas vai vadoties pēc slimības stāvokļa. Govīm primārās ketozes ārstēšanai deva ir 2.5-10ml uz dzīvnieku, kā intramuskulāra injekcija vadoties no dzīvnieka lieluma un klīnisko pazīmju ilguma. Kā papildus ārstēšanas līdzekli pie šoka vai akūtas virsnieru mazspējas suņiem un kaķiem piemēro 4-6mg / kg, kā vienreizēju intravenozu injekciju. Liellopiem šoka gadījumā – 1-4mg /kg intamuskulāri vai intravenozi. Priekšlaicīgu dzemdību ierosināšanai liellopiem, lai izvairītos no pārmērīgi liela augļa un tesmeņa tūskas, pēc 260 grūsnības dienas ievada 10ml zāļu, kā vienreizēju intramuskulāru injekciju. Dzemdībām jāsākas 48-72 stundu laikā, ja tas nenotiek, devu var atkārtot.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?