Biocillin-200 WS

 18.16

Amoxicillin is a semisynthetic broad-spectrum penicillin with a bactericidal action against both Gram-positive and Gram-negative bacteria. Indications: gastrointestinal, respiratory and urinary tract infections caused by amoxycillin sensitive micro-organisms.

Kuņģa un zarnu trakta, elpceļu un urīnceļu infekcijas, kuras ārstējamas ar amoksicilīnu vai kuras ir izraisījuši pret amoksicilīnu jutīgi mikroorganismi.

1 g pulvera satur: Aktīvā viela: Amoksicilīna trihidrāts 200 mg (ekvivalents 170 mg amoksicilīna). Palīgvielas: Boraks, nātrija citrāts, nātrija sulfāts, laktozes monohidrāts.

1kg

Iekšķīgai lietošanai kopā ar dzeramo ūdeni (pH ne augstāks kā 7). Ieteicamā dienas deva ir 20mg/kg ķermeņa svara. Viss iepakojuma saturs (1000 g Biocillin-200 WS, kas ir ekvivalents 200g amoksicilīna trihidrāta) ir jāizšķīdina 1000l dzeramā ūdens. Šis zāles saturošā dzeramā ūdens daudzums ir paredzēts uz 10 000 mērķa sugas dzīvnieku ķermeņa svara kilogramiem, kas atbilst devai 20mg uz vienu ķermeņa svara kilogramu. Ārstējamo dzīvnieku skaits ir aprēķināms, ņemot vērā to ķermeņa svaru. Zāles jālieto vienu reizi dienā 3 – 5 dienas pēc kārtas. Ūdens, kuram ir pievienotas šīs zāles, jāmaina ik pēc 24 stundām.

Scroll to Top
× Kā varam palīdzēt?